② Шкіра - Кайзер 

Шкіра з покриттям Kaizer. Має невеликий блиск. Відштовхує вологу та більшість забруднень. Невибаглива у догляді. Добре тримає форму у виробах середнього розміру. Підійде для цінителів класичного вигляду шкіри, яка майже не змінюється з часом при належному доглядіДана шкіра завдяки покриттю, майже не віддає колір, але за певних умов все можливо. До світлого гардеробу обирайте найсвітліші кольори шкіри, щоб зменьшити контраст.

  • Властивості та догляд (розгорнути)

    Товщина шкіри 1,4 - 1,6 мм. Добре тримає форму. Підходить майже для усіх наших виробів. Виключення - деякі світлі ( сезонні ) кольори, які не сумісні з деяким кроєм. Покриття відштовхує вологу, проте при довгому контакті звісно може намокнути. Для сушки достатньо дати шкірі висохнути природним шляхом, без використання фена або обігрівача! Також рекомендується періодично обробляти шкіру спеціальними засобами для догляду, наприклад безбарвний віск. Щоб усунути забруднення, скористайтеся м'якою вологою тканиною або губкою змочену у слабому мильному розчині.Для чищення виробу не можна використовувати вологі серветки, жорсткі щітки або абразивні матеріали.Краще зберігати аксесуари в темному місці, недоступному для прямого сонячного проміння. Щоб зберегти форму об'ємного виробу (сумки чи рюкзака), його краще ущільнити папером.Не використовуйте спирт та агресивні рідини! Це пошкодить натуральну шкіру!

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration

③ Шкіра - Пулл-ап

Цей вид шкіри, як і Крейзі Хорс, немає покриття. Тому ця шкіра також вважається вінтажною. Згодом змінюється. З'являється "Патина" (благородне старіння шкіри) Чудово підходить для усіх наших виробів. Дуже приємна тактильно. Основною фішкою цієї шкіри є ефект Пулл-ап. Це нерівномірний розподіл забарвлення шкіри поверхнею, що створює ефект вінтажності.Звертаємо увагу! Що відсутність покриття на шкірі, за певних умов, може призвести до фарбування одягу з яким вона контактує. Але ефект значно меньший ніж у Крейзи хорс.

  • Властивості та догляд (розгорнути)

    Товщина шкіри 1,3 - 1,5 мм. Наділена ефектом Pull-ap. Через відсутність покриття, при попаданні вологи - не відштовхує її. Шкіра може намокнути. Після цього достатньо дати шкірі висохнути природним шляхом, без використання фена або обігрівача! Також рекомендується періодично обробляти шкіру спеціальними засобами для догляду, наприклад безбарвний віск. Це наситить та зволожить шкіру. Зверніть увагу! Будь яка обробка шкіри - затемнить її.Не використовуйте спирт та агресивні рідини! Це пошкодить натуральну шкіру!

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration